Club van 50

Bedrijven of personen die jaarlijks minimaal €50 doneren aan Stichting Kids United

  • Administratiekantoor WHG Administratie & Advies B.V. – website www.WHG.nl
  • Kinderpraktijk Groningen – website: www.kinderpraktijkgroningen.nl
  • TBL Technisch Bureau Leiseboer
  • Dhr. A Sandee, Groningen – website: www.atelier-alex.nl
  • Boekbinderij F. Erenstein – website: www.erenstein.nl
  • Jacob, Kolham
  • R. Huisman , Groningen
  • Schildersbedrijf M. van Duinen – website: www.m-vanduinen.nl
  • Sportmaat – website: www.sportmaat.nl
  • Jan Sterling, Groningen
  • NEBO Makelaars:-website: www.nebo.nu
  • Autobedrijf Hans Dekker
  • Diner-cafe Soestdijk: www.cafesoestdijk.nl
  • Meek Meubels:website: www.meekmeubels.nl
  • www.sportprijzenonline.com
  • Van Winden Vloeren Studio, Haren  www.vanwindenvloerenstudio.nl
  • WIK Media. Groningen
  • E.S.R. exoo specialistische reiniging ,Stedum
  • SKW Shop Groningen , www.skwshop.nl
  • Niels Makken , Groningen
  • Koen en Annet Jongsma , Groningen
  • Siebrand en Regien Westera, Groningen
  • Jeanet en Eelke , Groningen
  • Jurgen en Gerda, Hengelo
  • Tonnie en Harma Wijkstra , Groningen
  • Ria Broers, Groningen
  • Fam. Snip ,Sappemeer
  • Fam. Weites, Harkstede
  • Fam. van der Leest, Haren
  • Fam Smedeman, Foxhol
  • Fam Broek, Groningen
  • Fam Bakker , Winneweer
  • Marjella Pera , Utrecht
  • Fam Roelofs, Groningen
  • Oma van Dylan van der Leest, Haren
  • Fam. Jongs, Siddeburen
  • Fam. Bos, Engelbert
  • Fam. Wagenaar , Groningen
  • Manna en Eddie Swint, Groningen
  • Fam. Pera, Roden
  • Fam. Nienhuis , Groningen
  • Fam. Brans , Groningen
  • Fam. Bats , Veendam
  • Fam. Bleeker , Engelbert
  • Fam. Roorda, Groningen
  • Fam. Elenius, Groningen
  • Fam. Sinnema – Groningen
  • Fam. Hoogeveen uit Noordwijk
  • Woortman Elektrotechniek- website: www.woortman-elektrotechniek.nl
  • Autobedrijf Dijkstra – website : www.autobedrijfdijkstra.nl
  • Jeroen`s Buitengoed -website: www.jeroensbuitengoed.nl
  • Aristo Promotions -website www.aristopromotions.nl
  • Schildersbedrijf Reinders – website www.schildersbedrijfreinders.nl
  • G.J.Dutman ,Groningen
  • Glazenwassersbedrijf Sjors Buscher  Tel. 050-5422559
  • Clements Daktechniek -website: clementsdaktechniek.nl
  • Ewolds Bouwservice -website:  www.ewoldsbouwservice.nl
  • Brink  Bewindvoering B.V.-website:   www.brinkbewindvoering.nl
  • Emiel Venema -website: www.emielvenema.nl
  • Lilly`s Zuidlaren – www.facebook.com/Lillyszuidlaren
  • Adviesburo Van der Plas-website: www.vd-plas.nl
  • Marcel Hofstede ,Groningen
  • Down2school- Den Horn www.down2school.nl
  • Moedt Services – Kozijnchirurg www.kozijnchirurg.nl
  • Marcel Hofstede
  • Familie Bliek Westerbroek
  • Familie Schenkel Hoogezand
  • Familie Kamp-Rovers Groningen
  • Familie Jaarsma Groningen
  • Dorpshuis Thesinge
  • Workforce Holland www.workforceholland.nl
  • Down Gewoon Groningen
  • Promo sport www.reparatiesportballen.nl
Hoofdsponsor gezocht!
Volg ons!
Club van 50


Club-van-50

Word ook lid van de 'Club van 50' door jaarlijks minimaal €50 te doneren aan Stichting Kids United.

Bekijk alle leden van de Club van 50

Facebook
Maatschappelijk partner

Steun Kids United
Erkend leerbedrijf
Webdesign door Site Online