Sponsorfamilie

Hoofdsponsor

mcdonalds

Shirtsponsoren

Zilveren sponsoren

Bronzen sponsoren

Club van 50

Stukadoorsbedrijf Buisman B.V.
www.buismanstukadoors.nl
Administratiekantoor WHG Administratie & Advies B.V. – website www.WHG.nl
Kinderpraktijk Groningen – website: www.kinderpraktijkgroningen.nl
TBL Technisch Bureau Leiseboer
Dhr. A Sandee, Groningen – website: www.alex-zen.nl
Boekbinderij F. Erenstein – website: www.erenstein.nl
Schildersbedrijf M. van Duinen – website: www.m-vanduinen.nl
Sportmaat – website: www.sportmaat.nl
NEBO Makelaars:-website: www.nebo.nu
Sterk in Uitvoering www.sterkinuitvoering.eu
Notaris Nielsen – www.notarisnielsen.nl
Familie Batteram
Petra Brantsma Mantelzorgmakelaar www.petrabrantsma.nl
Lilly`s Zuidlaren – www.facebook.com/Lillyszuidlaren
Adviesburo Van der Plas-website: www.vd-plas.nl
Marcel Hofstede, Groningen
Fam. Bliek, Westerbroek
Fam. Kamp-Rovers, Groningen
Dorpshuis Thesinge
Workforce Holland www.workforceholland.nl
Piet Exoo
Kasper de Vries
Jan Sterling, Groningen
Suytbroeck Advies Zuidbroek www.suytbroeckadvies.nl
George Luinge
Niels Makken, Groningen
Koen en Annet Jongsma, Groningen
Siebrand en Regien Westera, Groningen
Jeanet en Eelke, Groningen
Wilma en Harry
Jurgen en Gerda, Hengelo
Tonnie en Harma Wijkstra, Groningen
Ria Broers, Groningen
Fam. Smedeman, Foxhol
Fam. Broek, Groningen
Fam. Bakker, Winneweer
Marjella Pera, Utrecht
Fam. Roelofs, Groningen
Fam. Blok, Groningen
Ouders Roos Postma
Familie Nijnuis, Winsum
Fam. Jongs, Siddeburen
Fam. Bos, Engelbert
Fam. Wagenaar, Groningen
Manna en Eddie Swint, Groningen
Fam. Pera, Roden
Fam. Brans, Groningen
Fam. Bleeker, Engelbert
Woortman Elektrotechniek- website: www.woortman-elektrotechniek.nl
Autobedrijf Dijkstra – website : www.autobedrijfdijkstra.nl
Jeroen`s Buitengoed – website: www.jeroensbuitengoed.nl
Familie Smeenge , De Groeve
Rene Doek , Zuidlaren
Meek Meubels: website: www.meekmeubels.nl
Sportprijzen Online: www.sportprijzenonline.com
Van Winden Vloeren Studio, Haren www.vanwindenvloerenstudio.nl
Ella de Vries, Uithuizen
Gonnie Smit Hypotheekadvies www.gonniesmithypotheekadvies.nl
G.J. Dutman, Groningen
Glazenwassersbedrijf Sjors Buscher Tel. 050-5422559
Clements Daktechniek – website: clementsdaktechniek.nl
Ewolds Bouwservice – website: www.ewoldsbouwservice.nl
Mevr. Van Bruggen
VAN DER GRAAF Installatie Service en onderhoud bv www.vandergraaf.nl
Clements Daktechniek –  clementsdaktechniek.nl
Ewolds Bouwservice –  www.ewoldsbouwservice.nl